ҚМЖ 10сынып 1тоқсан 16сабақ PDF
Document Details
Uploaded by BountifulHyperbole3491
127
Алпысбай Г
Tags
Related
- gate-computer-science-and-information-technology-2019-9789352868469-9789353061166-9352868463_compress-1-578.pdf
- gate-computer-science-and-information-technology-2019-9789352868469-9789353061166-9352868463_compress-1-578.pdf
- Computer and Information Technology (CSIT113) BCA 1st Sem Past Paper PDF
- RaCod_Pegaso PDF
- Fundamentals Of Computer And Information Technology PDF
- Information Technology PDF
Summary
Бұл құжат 10-сынып үшін 1-тоқсан бойынша 16-сабақтың қысқа мерзімді жоспары. Сабақтың тақырыбы мәтіндік ақпаратты компьютерде кодтау, сондай-ақ ASCII және UNICODE кодтау түсініктерін қамтиды.
Full Transcript
\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_ (білім беру ұйымының атауы) **Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары** **[Мәтіндік ақпаратты кодтау принциптері ]** (сабақтың тақырыбы) **Бөлім:** **Компьютерлік желі...
\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_ (білім беру ұйымының атауы) **Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары** **[Мәтіндік ақпаратты кодтау принциптері ]** (сабақтың тақырыбы) **Бөлім:** **Компьютерлік желілер және ақпараттық қауіпсіздік** ---------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------ ------------------------- **Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)** Алпысбай Г **Күні:** 24.10.2024 **Сынып:** **Қатысушылар саны:** **Қатыспағандар саны:** **Сабақтың тақырыбы** **Мәтіндік ақпаратты кодтау принциптері (2 сабақ)** **Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары** **10.2.3.1 Unicode (юникод) және ASCII (аск(и)й) символдарын кодтау кестесін салыстыру** **Сабақтың мақсаты** Unicode (юникод) және ASCII (аск(и)й) символдарын кодтау кестесін салыстыра алады. Сабақтың барысы +-------------+-------------+-------------+-------------+-------------+ | **Сабақтың | **Педагогті | **Оқушының | **Бағалау** | **Ресурстар | | кезеңі** | ң | әрекеті** | | ** | | | әрекеті** | | | | +=============+=============+=============+=============+=============+ | Сабақтың | **Ұйымдасты | Жұмыс | Өзара | Интерактивт | | басы | ру | орындарын | бағалау | і | | | кезеңі.** | тексереді | | тақта, | | Сабақтың | Сәлемдесу, | | «Қол | презентация | | ортасы | оқушылардың | Сұрақтарға | шапалақтау» | | | | сабаққа | жауап | әдісі | Оқулық, | | | қатысуын | береді | | жұмыс | | | түгендеу. | | ФБ | парағы | | | Жұмысқа | **Дискрипто | | | | | психологиял | р**: | | [[https://l | | | ық | | | earningapps | | | көзқарас | Сөйлемнің | |.org/view22 | | | қалыптастыр | ақпараттық | | 582633]{.un | | | у. | көлемін | | derline}](h | | | Оқушылардың | жазады | | ttps://lear | | | зейінін | | | ningapps.or | | | шоғырландыр | - хабарла | | g/view22582 | | | у. | маның | | 633) | | | | көлемін | | | | | **Білімді | жазады | | [[https://l | | | өзектендіру | | | earningapps | | | , | - хабарла | |.org/watch? | | | сабаққа | маның | | v=p6p52rgza | | | мақсат | көлемін | | 24]{.underl | | | қою.** | жазады | | ine}](https | | | | | | ://learning | | | - Ақпарат | - хабарла | | apps.org/wa | | | ты | маның | | tch?v=p6p52 | | | кодтау | көлемін | | rgza24) | | | және | жазады | | | | | декодта | | | | | | у | - хабарла | | | | | сөздері | маның | | | | | нің | көлемін | | | | | мағынас | жазады | | | | | ын | | | | | | түсінді | Дескриптор: | | | | | ріңіз? | | | | | | | -графикалық | | | | | - Ascii | ақпаратты | | | | | және | декодтайды | | | | | UNICODE | | | | | | кодтары | Дескриптор: | | | | | ның | | | | | | айырмаш | \- | | | | | ылығы | интерактивт | | | | | неде? | і | | | | | | тапсырмалар | | | | | Сабақтың | ды | | | | | тақырыбы | орындайды | | | | | мен | | | | | | мақсаттары | | | | | | тұжырымдала | | | | | | ды. | | | | | | | | | | | | **Білімді | | | | | | бекіту** | | | | | | | | | | | | **Сергіту | | | | | | сәті** | | | | | | | | | | | | ![](media/i | | | | | | mage1.png) | | | | | | | | | | | | \"Компьютер | | | | | | дегі | | | | | | ақпаратты | | | | | | кодтаудың | | | | | | негізгі | | | | | | принциптері | | | | | | \" | | | | | | тақырыбында | | | | | | шағын | | | | | | зерттеу | | | | | | жүргізіңіз. | | | | | | | | | | | | Зерттеудің | | | | | | негізгі | | | | | | бағыттары: | | | | | | криптографи | | | | | | я | | | | | | және | | | | | | кодтау: | | | | | | ASCII коды; | | | | | | Юникод | | | | | | коды; ASCII | | | | | | және Юникод | | | | | | кодтау | | | | | | кестелерінд | | | | | | егі | | | | | | айырмашылық | | | | | | тар | | | | +-------------+-------------+-------------+-------------+-------------+ | Сабақтың | **Үй | Ү/т жазады. | Өзін өзі | Оқулық, | | соңы | тапсырмасы: | | бағалау | презентация | | | ** | Өз | | | | | | жұмыстарын | | | | | Мәтіндік, | бағалайды | | | | | графикалық | | | | | | және | | | | | | дыбыстық | | | | | | ақпаратты | | | | | | кодтау | | | | | | кезінде | | | | | | қандай | | | | | | айырмашылық | | | | | | тар | | | | | | бар? | | | | | | | | | | | | **Рефлексия | | | | | |.** | | | | | | | | | | | | ![C:\\Users | | | | | | \\user\\App | | | | | | Data\\Local | | | | | | \\Microsoft | | | | | | \\Windows\\ | | | | | | INetCache\\ | | | | | | Content.MSO | | | | | | \\5D2D398D. | | | | | | tmp](media/ | | | | | | image3.jpeg | | | | | | ) | | | | +-------------+-------------+-------------+-------------+-------------+